Základy agilního testování celým týmem

06.04.2013

Tato e-kniha „Základy agilního testování, aneb jak iterativně inkrementální přístupy zapojují do tvorby kvalitního softwaru všechny týmové role (včetně analytiků, architektů a vývojářů)“ pojednává o zapojení celého týmu do tvorby kvalitního produktu. Kniha by vám měla pomoci s přechodem od klasického přístupu s testováním na ...

Pro stáhnutí se přihlašte nebo registrujte

Tato e-kniha „Základy agilního testování, aneb jak iterativně inkrementální přístupy zapojují do tvorby kvalitního softwaru všechny týmové role (včetně analytiků, architektů a vývojářů)“ pojednává o zapojení celého týmu do tvorby kvalitního produktu.

Kniha by vám měla pomoci s přechodem od klasického přístupu s testováním na konci (viz situace vlevo) k iterativně-inkrementálnímu přístupu, kdy jsou všechny role vědomně zodpovědné za kvalitu výsledného produktu (situace vpravo).

Klíčová slova: testování, Agilní přístupy, funkční požadavky, nefunkční požadavky, iterace, sprint, akceptační kritéria, definice hotovo, agilní dokumentace, testovací strategie, testovací scénáře, kvalita, metriky.

E-knihu si můžete po registraci nebo přihlášení stáhnout zdarma.

Poskytněte mi prosím zpětnou vazbu, jestli se vám kniha líbíla, zda vám nějak pomohla.

Díky

Máte k tomu co říct?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.